İstanbul Petek Temizliği Ve Fiyatları

Petek Temizleme6
Petek Temizleme5
Petek Temizleme1

İstanbul Petek Temizleme

Doğalgaz kullanımın artması ile petek temizleme işlemi günümüzde sıkça kullanılan ve yılda bir sefer yapılması gereken bir işlem oldu. Peteklerin kirlenmesi ile peteklerin ısınmaması ve radyatörlerin alt kısımlarının ısınmaması çokça karşılaşılan bir durum haline gelmiştir. Fakat piyasada petek temizliği işlemini profesyonel olarak yapan firma oldukça azdır. İstanbul Servisim olarak personellerimiz petek temizliği konusunda minimum 1 aylık eğitim den geçmiş olup firmamız 20 seneyi aşkın tesissat işinde profesyonelleşmiştir. Evinizi kışa hazır hale getirmek için lütfen bizimle iletişime geçin…

Pofesyonel personellerimiz tarafından;

  • Yüksek güçlü vakumlu makine ile temizlik, tortu ver pis suların  giderilerek dezenfeksiyonu profesyonel personellerimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Petek Temizleme Ortalama 30 – 45 Dakikadır.
  • Tüm peteklerin temizlenmesi ve tortularının giderilmesi işlemi %99 başarı sağlamaktadır.
  • En kaliteli temizlik malzemeleri ile en iyi petek temizleme işlemini yapıyoruz.
  • %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.
Petek Temizleme Fiyatları Fiyat
1-4 Petek 125 TL
1-5 Petek 150 TL
6 Ve üstü Petek 175 TL
Dublex Ev 200 TL

Petek Temizleme işlemi yılda bir sefer yaptırılması tavsiye edilmektedir.

Petek Temizleme işlemi ortalama 1 saat sürmektedir.

İstanbul Petek Temizleme olarak her geçen gün genişleyen Petek Temizleme ile, yetkin servis ağımızla İstanbul’un tüm ilçelerini kapsayarak büyüyoruz. İşlem sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Petek Temizleme tüm ürünlerinizin temizleme, profosyönel şekilde yapıyoruz. 7 günü 24 saat çağrı merkezimizi arayabilir, web sitemizde bulunan online kayıt formunu doldurarak ücretsiz servis talep edebilirsiniz.
İstanbul Petek Temizliği olarak yapılan temizlik işlemlerinde %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Kaliteli ve üstün servis anlayışımız ile sizlere İstanbul Petek Temizliği olarak en kısa sürede en etkili bir biçimde destek olmaktayız.
İstanbul Petek Temizliği olarak kaliteli, güvenilir ve işinde uzman bir ekipten oluşmaktadır.İstanbul Petek Temizliği olarak müşteri memnuniyetini üst planda tutan servisimiz, hizmetlerine yıllardır bu doğrultuda devam etmektedir. İstanbul Petek Temizliği olarak temizlik ücretlerimiz uygun fiyatlarda olup, ekonomik çözümleri en kaliteli şekilde üretmekteyiz. İstanbul Petek Temizliği olarak sizlere uzun yıllar boyunca günümüze kadar en iyi petek temizleme hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 2, azami 10 yıllık teknik servis tecrübesine sahiptir. Temizlik konusunda gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir, Profosyonel cihzaların kullanımı hakkında fabrika eğitimlerine sahiptirler.

Doğalgaz Faturam Neden Yüksek Geliyor?;

Kış ayları gelmeden önce petek temizliği yapılmayan evlerde kışın çok yüksek faturalara maruz kalınabilmektedir. Bunun başlıca sebebi ise petekler kirli olduğundan ve ısınmadığından dolayı kombinin daha fazla açılması ve dolayısıyla kombinin fazla yakmasıyla doğalgaz faturasının daha fazla gelmesinden kaynaklanmaktadır. Ancak sizde peteklerinizi kış ayları gelmeden temizletirseniz faturalarınız yüksek gelmeyecek ve odalarınız dilediğiniz ısı ayarında olacaktır.

Petek Isınma Sorunu;

Peteklerin iç kısımlarında oluşan tortular yüzünden su akışının düzenli bir şekilde sağlanmamasından kaynaklanan bu durumlar petek temizliğinin yapılmasının önemini ortaya koyar. Yılda bir sefer yapılan bu işlem sayesinde peteklerin iç kısımlarına nüfus eden bu tortu, kir, paslar özel kullandığımız temizleme malzemeleri ile yok edilir ve radyatörünüzü ilk günkü gibi su akışını sağlamaktadır. Özellikle kış ayları başlamadan önce gerçekleştirilmesi, yüksek oranda verimlilik sağlayacaktır.

Petek Temizleme Hizmet Noktalarımız

Arnavutköy Petek Temizleme
Ataşehir Petek Temizleme
Avcılar Petek Temizleme
Bağcılar Petek Temizleme
Bahçelievler Petek Temizleme
Bakırköy Petek Temizleme
Başakşehir Petek Temizleme
Bayrampaşa Petek Temizleme
Beşiktaş Petek Temizleme
Beykoz Petek Temizleme
Beylikdüzü Petek Temizleme
Beyoğlu Petek Temizleme
Büyükçekmece Petek Temizleme
Çatalca Petek Temizleme
Çekmeköy Petek Temizleme
Esenler Petek Temizleme
Esenyurt Petek Temizleme
Eyüp Petek Temizleme
Fatih Petek Temizleme
Gaziosmanpaşa Petek Temizleme
Güngören Petek Temizleme
Kadıköy Petek Temizleme
Kâğıthane Petek Temizleme
Kartal Petek Temizleme
Küçükçekmece Petek Temizleme
Maltepe Petek Temizleme
Pendik Petek Temizleme
Sancaktepe Petek Temizleme
Sarıyer Petek Temizleme
Silivri Petek Temizleme
Sultanbeyli Petek Temizleme
Sultangazi Petek Temizleme
Şişli Petek Temizleme
Tuzla Petek Temizleme
Ümraniye Petek Temizleme
Üsküdar Petek Temizleme
Zeytinburnu Petek Temizleme

İstanbul Petek Temizliği

Profesyonel Petek Temizliği İçin Zaman Kaybetme !